Hakkımızda
Ferhat Değer Şirketler Grubu

2006 yılında başlayan süreç ; Güvenilir, kararlı, yenilikçi ve istikrarlı adımlarla bugünlere ulaşmıştır.

Perakende mağaza ile ticari hayata başlayan aile şirketi, geçen 18 yılın sonunda; 6 Anonim Şirketten oluşan + 1.100.000.000 TL ciro büyüklüğünde Türkiye’nin ilk 2 toptan lastik satıcısından birisidir.

Temelinde zeka, dürüstlük ve çalışkanlık olan bu süreç her geçen yıl istikrarla büyümemizin de dinamosudur. Hedefimiz müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmak ve bu ortaklığı büyüterek devam ettirebilmektir.

Ferhat Değer Şirketler Grubu +1.100.000.000 TL ciro, + 800.000 adet lastik satışı ve profesyonel satış ekibiyle Türkiye’nin önemli sektör liderlerindendir. Bünyesinde 5’i Otopratik, 1’i Propratik olmak üzere BRİSA iş ortaklığında perakende satış mağazaları, Türkiye Petrolleri A.Ş. Madeni Yağları Ege Bölge distribütörlüğü, FD Gayrimenkul Danışmanlığı, Ferhat Değer Sigortacılık, EnerjiSA perakende enerji satışı ve bunların yanı sıra Janta Moda markası ile jant üretimi ve FD Power Plus Akü markası ile akü üretimi olmak üzere birçok sektörde bir çok marka ile hizmet vermektedir. Sektörün en güçlü dinamik ve lider pazar yeri olan lastikborsasi.com bir Ferhat Değer Şirketler grubu markasıdır.

Müşteri Memnuniyeti

Güvenilir Hizmet

Sektörün Lideri

Güçlü Kadro

Kalite Güvencesi

7x24 WhatsApp Desteği

© 2024 LB Bilişim • Tüm hakları saklıdır